📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

4
0
4
🟢 Dessel Sport 🟡 Равенства Hoogstraten 🔴
Дата Мач Резултат
10.09.2025 Dessel Sport - Hoogstraten 1 : 3
15.03.2025 Hoogstraten - Dessel Sport 0 : 1
01.09.2024 Dessel Sport - Hoogstraten 2 : 3
20.03.2024 Dessel Sport - Hoogstraten 2 : 0
21.10.2023 Hoogstraten - Dessel Sport 2 : 1
29.04.2023 Dessel Sport - Hoogstraten 1 : 2
22.10.2022 Hoogstraten - Dessel Sport 0 : 1
19.09.2020 Hoogstraten - Dessel Sport 1 : 3

🗓 Последни мачове: Dessel Sport

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Tienen - Dessel Sport 3 - 4 W
26.04.2026 Sporting Hasselt - Dessel Sport 1 - 0 L
18.04.2026 Dessel Sport - Cercle Brugge II 2 - 2 D
12.04.2026 Tienen - Dessel Sport 1 - 3 W
28.03.2026 Dessel Sport - Zelzate 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Hoogstraten

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Hoogstraten - Merelbeke 2 - 3 L
26.04.2026 Tienen - Hoogstraten 1 - 1 D
18.04.2026 Hoogstraten - Ninove 3 - 1 W
11.04.2026 Zelzate - Hoogstraten 1 - 2 W
28.03.2026 Hoogstraten - Roeselare Daisel 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dessel Sport и Hoogstraten е насрочена за 05.09.2026 17:30 в First Amateur Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Dessel Sport има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWWLLLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Hoogstraten има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWDLWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Dessel Sport има 4 победи, равенствата са 0, а Hoogstraten има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.88. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39).

Генериран: 2026-09-05 17:30:03 · Заключен: 2026-09-05 19:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dessel Sport и Hoogstraten завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.88 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 21:22:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.