📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

1
0
2
🟢 Brickfield Rangers 🟡 Равенства Ruthin Town 🔴
Дата Мач Резултат
14.02.2026 Brickfield Rangers - Ruthin Town 0 : 1
21.11.2025 Ruthin Town - Brickfield Rangers 1 : 2
04.11.2017 Brickfield Rangers - Ruthin Town 2 : 4

🗓 Последни мачове: Brickfield Rangers

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Brickfield Rangers - Ruthin Town 2 - 0 W
28.08.2026 Bangor 1876 - Brickfield Rangers 2 - 1 L
22.08.2026 Brickfield Rangers - Penrhyncoch 2 - 0 W
16.08.2026 Gresford Athletic - Brickfield Rangers 0 - 5 W
08.08.2026 Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Ruthin Town

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Ruthin Town - Caersws 0 - 3 L
31.08.2026 Brickfield Rangers - Ruthin Town 2 - 0 L
28.08.2026 Ruthin Town - Mold Alexandra 0 - 4 L
22.08.2026 Guilsfield - Ruthin Town 2 - 2 D
14.08.2026 Ruthin Town - Denbigh Town 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Brickfield Rangers и Ruthin Town е насрочена за 31.08.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Brickfield Rangers има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWLWWL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Ruthin Town има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Brickfield Rangers има 1 победи, равенствата са 0, а Ruthin Town има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-30 20:02:11 · Заключен: 2026-08-31 15:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Brickfield Rangers и Ruthin Town завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:40:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.