Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.04.2026 | Caersws - Buckley Town | 3 : 2 |
| 01.11.2025 | Buckley Town - Caersws | 4 : 3 |
| 25.03.2025 | Buckley Town - Caersws | 2 : 4 |
| 12.10.2024 | Caersws - Buckley Town | 3 : 0 |
| 27.01.2024 | Buckley Town - Caersws | 2 : 1 |
| 16.12.2023 | Caersws - Buckley Town | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Ruthin Town - Caersws | 0 - 3 | W |
| 31.08.2026 | Caersws - Buckley Town | 2 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Porthmadog - Caersws | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Caersws - Newtown AFC | - | |
| 15.08.2026 | Rhyl - Caersws | 4 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Caersws - Buckley Town | 2 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Buckley Town - Guilsfield | 3 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Mold Alexandra - Buckley Town | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Buckley Town - Porthmadog | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Llanuwchllyn - Buckley Town | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Caersws и Buckley Town е насрочена за 31.08.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Caersws има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDWWLLWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Buckley Town има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи Caersws има 3 победи, равенствата са 1, а Buckley Town има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Caersws и Buckley Town завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.