📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

2
0
2
🟢 Mold Alexandra 🟡 Равенства Bangor 1876 🔴
Дата Мач Резултат
29.03.2025 Mold Alexandra - Bangor 1876 6 : 1
06.08.2024 Bangor 1876 - Mold Alexandra 3 : 0
15.03.2024 Bangor 1876 - Mold Alexandra 1 : 0
19.08.2023 Mold Alexandra - Bangor 1876 3 : 1

🗓 Последни мачове: Mold Alexandra

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Mold Alexandra - Bangor 1876 2 - 1 W
28.08.2026 Ruthin Town - Mold Alexandra 0 - 4 W
21.08.2026 Mold Alexandra - Buckley Town 1 - 0 W
15.08.2026 Mold Alexandra - Holyhead Hotspur 1 - 0 W
08.08.2026 Guilsfield - Mold Alexandra 3 - 2 L

📆 Последни мачове: Bangor 1876

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Mold Alexandra - Bangor 1876 2 - 1 L
28.08.2026 Bangor 1876 - Brickfield Rangers 2 - 1 W
21.08.2026 Holyhead Hotspur - Bangor 1876 2 - 3 W
15.08.2026 Bangor 1876 - Llanuwchllyn 5 - 0 W
08.08.2026 Denbigh Town - Bangor 1876 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Mold Alexandra и Bangor 1876 е насрочена за 31.08.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Mold Alexandra има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLDWWWWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Bangor 1876 има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLWWWD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Mold Alexandra има 2 победи, равенствата са 0, а Bangor 1876 има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-30 20:05:03 · Заключен: 2026-08-31 15:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Mold Alexandra и Bangor 1876 завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:45:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.