Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.12.2025 | Caersws - Ruthin Town | 5 : 1 |
| 28.09.2024 | Ruthin Town - Caersws | 1 : 1 |
| 10.08.2024 | Caersws - Ruthin Town | 2 : 1 |
| 09.03.2024 | Ruthin Town - Caersws | 1 : 2 |
| 26.08.2023 | Caersws - Ruthin Town | 5 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Ruthin Town - Caersws | 0 - 3 | L |
| 31.08.2026 | Brickfield Rangers - Ruthin Town | 2 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Ruthin Town - Mold Alexandra | 0 - 4 | L |
| 22.08.2026 | Guilsfield - Ruthin Town | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | Ruthin Town - Denbigh Town | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Ruthin Town - Caersws | 0 - 3 | W |
| 31.08.2026 | Caersws - Buckley Town | 2 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Porthmadog - Caersws | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Caersws - Newtown AFC | - | |
| 15.08.2026 | Rhyl - Caersws | 4 - 2 | L |
Предстоящата среща между Ruthin Town и Caersws е насрочена за 04.09.2026 18:45 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ruthin Town има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLLLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Caersws има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWDWWLLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 5 директни срещи Ruthin Town има 0 победи, равенствата са 1, а Caersws има 4 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Ruthin Town -1 / Caersws +1 подкрепя Ruthin Town със средна промяна 5.01 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Caersws като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).
Срещата между Ruthin Town и Caersws завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Ruthin Town с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 5.01 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.