Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.09.2025 | Guilsfield - Brickfield Rangers | 4 : 1 |
| 01.11.2023 | Guilsfield - Brickfield Rangers | 7 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Brickfield Rangers - Ruthin Town | 2 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Bangor 1876 - Brickfield Rangers | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Brickfield Rangers - Penrhyncoch | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Gresford Athletic - Brickfield Rangers | 0 - 5 | W |
| 08.08.2026 | Holyhead Hotspur - Brickfield Rangers | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Guilsfield - Penrhyncoch | 4 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Buckley Town - Guilsfield | 3 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Guilsfield - Ruthin Town | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Newtown AFC - Guilsfield | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Guilsfield - Mold Alexandra | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Brickfield Rangers и Guilsfield е насрочена за 05.09.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Brickfield Rangers има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWWWLWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Guilsfield има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWDWWLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 2 директни срещи Brickfield Rangers има 0 победи, равенствата са 0, а Guilsfield има 2 победи. Средният общ брой голове е 7. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Brickfield Rangers -1.5 / Guilsfield +1.5 подкрепя Brickfield Rangers със средна промяна 1.16 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Срещата между Brickfield Rangers и Guilsfield завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Brickfield Rangers с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.16 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.