Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.11.2025 | Penrhyncoch - Buckley Town | 6 : 0 |
| 15.02.2025 | Penrhyncoch - Buckley Town | 0 : 0 |
| 26.07.2024 | Buckley Town - Penrhyncoch | 0 : 0 |
| 04.02.2023 | Buckley Town - Penrhyncoch | 2 : 1 |
| 05.11.2022 | Penrhyncoch - Buckley Town | 3 : 4 |
| 23.07.2022 | Penrhyncoch - Buckley Town | 0 : 2 |
| 22.01.2022 | Penrhyncoch - Buckley Town | 1 : 0 |
| 21.08.2021 | Buckley Town - Penrhyncoch | 2 : 3 |
| 07.03.2020 | Buckley Town - Penrhyncoch | 1 : 0 |
| 12.10.2019 | Penrhyncoch - Buckley Town | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Caersws - Buckley Town | 2 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Buckley Town - Guilsfield | 3 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Mold Alexandra - Buckley Town | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Buckley Town - Porthmadog | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Llanuwchllyn - Buckley Town | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Guilsfield - Penrhyncoch | 4 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Penrhyncoch - Denbigh Town | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Brickfield Rangers - Penrhyncoch | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Penrhyncoch - Bala Town | - | |
| 08.08.2026 | Newtown AFC - Penrhyncoch | 5 - 0 | L |
Предстоящата среща между Buckley Town и Penrhyncoch е насрочена за 05.09.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Buckley Town има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 3.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Penrhyncoch има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLWWWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Buckley Town има 4 победи, равенствата са 2, а Penrhyncoch има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Buckley Town -0.25 / Penrhyncoch +0.25 подкрепя Penrhyncoch със средна промяна 2.04 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.38).
Срещата между Buckley Town и Penrhyncoch завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Penrhyncoch с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.04 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.38. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.