📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
5

🔁 Директни срещи

3
1
3
🟢 Gresford Athletic 🟡 Равенства Mold Alexandra 🔴
Дата Мач Резултат
05.09.2025 Gresford Athletic - Mold Alexandra 1 : 0
01.03.2025 Mold Alexandra - Gresford Athletic 1 : 3
08.11.2024 Gresford Athletic - Mold Alexandra 2 : 2
23.03.2024 Mold Alexandra - Gresford Athletic 1 : 0
17.11.2023 Gresford Athletic - Mold Alexandra 1 : 5
25.03.2023 Mold Alexandra - Gresford Athletic 1 : 2
12.08.2022 Gresford Athletic - Mold Alexandra 0 : 1

🗓 Последни мачове: Gresford Athletic

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Llanuwchllyn - Gresford Athletic 2 - 0 L
21.08.2026 Bala Town - Gresford Athletic 3 - 0 L
16.08.2026 Gresford Athletic - Brickfield Rangers 0 - 5 L
08.08.2026 Caersws - Gresford Athletic 1 - 0 L
02.08.2026 Gresford Athletic - Newtown AFC 0 - 3 L

📆 Последни мачове: Mold Alexandra

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Mold Alexandra - Bangor 1876 2 - 1 W
28.08.2026 Ruthin Town - Mold Alexandra 0 - 4 W
21.08.2026 Mold Alexandra - Buckley Town 1 - 0 W
15.08.2026 Mold Alexandra - Holyhead Hotspur 1 - 0 W
08.08.2026 Guilsfield - Mold Alexandra 3 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gresford Athletic и Mold Alexandra е насрочена за 06.09.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Gresford Athletic има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.20 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Mold Alexandra има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLDWWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Gresford Athletic има 3 победи, равенствата са 1, а Mold Alexandra има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.86. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Mold Alexandra с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 17.85%, 20.61% и 61.54%. Разликата в моделния momentum е 43.70 пункта в полза на Mold Alexandra. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.76%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Gresford Athletic 0 / Mold Alexandra 0 подкрепя Mold Alexandra със средна промяна 3.42 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gresford Athletic като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 14:30:04 · Заключен: 2026-09-06 15:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gresford Athletic и Mold Alexandra завърши при резултат 1:5. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 6. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.86 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Mold Alexandra с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.42 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:5 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:29:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.