📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

4
0
0
🟢 Aberystwyth Town 🟡 Равенства llanelli AFC 🔴
Дата Мач Резултат
05.04.2019 Aberystwyth Town - llanelli AFC 3 : 2
08.02.2019 llanelli AFC - Aberystwyth Town 2 : 4
26.10.2018 llanelli AFC - Aberystwyth Town 1 : 3
31.08.2018 Aberystwyth Town - llanelli AFC 3 : 1

🗓 Последни мачове: Aberystwyth Town

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Aberystwyth Town - Pontardawe Town 1 - 0 W
22.08.2026 Aberystwyth Town - Llantwit Major 5 - 1 W
15.08.2026 Ynyshir Albions - Aberystwyth Town -
08.08.2026 Aberystwyth Town - Treowen Stars 1 - 2 L
01.08.2026 Afan Lido - Aberystwyth Town 2 - 5 W

📆 Последни мачове: llanelli AFC

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 llanelli AFC - Carmarthen Town 2 - 2 D
22.08.2026 Cardiff Draconians - llanelli AFC 4 - 2 L
15.08.2026 Swansea University - llanelli AFC 3 - 0 L
07.08.2026 llanelli AFC - Trethomas Bluebirds 1 - 1 D
31.07.2026 llanelli AFC - Newport City 1 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Aberystwyth Town и llanelli AFC е насрочена за 31.08.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Aberystwyth Town има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWDLDLLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. llanelli AFC има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDLLLWLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Aberystwyth Town има 4 победи, равенствата са 0, а llanelli AFC има 0 победи. Средният общ брой голове е 4.75. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Aberystwyth Town с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.15%, 19.52% и 16.33%. Разликата в моделния momentum е 47.82 пункта в полза на Aberystwyth Town. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.19%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).

Генериран: 2026-08-30 20:06:02 · Заключен: 2026-08-31 15:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Aberystwyth Town и llanelli AFC завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 4.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:26:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.