Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.03.2026 | Trethomas Bluebirds - Carmarthen Town | 4 : 5 |
| 08.11.2025 | Carmarthen Town - Trethomas Bluebirds | 1 : 1 |
| 18.10.2025 | Carmarthen Town - Trethomas Bluebirds | 5 : 1 |
| 28.12.2024 | Trethomas Bluebirds - Carmarthen Town | 3 : 0 |
| 05.10.2024 | Carmarthen Town - Trethomas Bluebirds | 2 : 0 |
| 04.09.2021 | Carmarthen Town - Trethomas Bluebirds | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Carmarthen Town - Trethomas Bluebirds | 2 - 3 | L |
| 28.08.2026 | llanelli AFC - Carmarthen Town | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Carmarthen Town - Treowen Stars | 2 - 4 | L |
| 14.08.2026 | Carmarthen Town - Afan Lido | 3 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Newport City - Carmarthen Town | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Carmarthen Town - Trethomas Bluebirds | 2 - 3 | W |
| 28.08.2026 | Trethomas Bluebirds - Afan Lido | 5 - 2 | W |
| 21.08.2026 | Pontypridd Town - Trethomas Bluebirds | 2 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Trethomas Bluebirds - Caerau (Ely) | 2 - 4 | L |
| 07.08.2026 | llanelli AFC - Trethomas Bluebirds | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Carmarthen Town и Trethomas Bluebirds е насрочена за 31.08.2026 13:30 в FAW Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Carmarthen Town има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWWLLWDW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Trethomas Bluebirds има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDDLDDDW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи Carmarthen Town има 4 победи, равенствата са 1, а Trethomas Bluebirds има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.17. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39). Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Carmarthen Town като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).
Срещата между Carmarthen Town и Trethomas Bluebirds завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 4.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.