Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | Baunatal - Eddersheim | 3 : 3 |
| 31.08.2025 | Eddersheim - Baunatal | 3 : 0 |
| 29.03.2025 | Baunatal - Eddersheim | 1 : 0 |
| 15.09.2024 | Eddersheim - Baunatal | 1 : 2 |
| 16.05.2024 | Eddersheim - Baunatal | 1 : 2 |
| 28.10.2023 | Baunatal - Eddersheim | 4 : 1 |
| 28.02.2023 | Baunatal - Eddersheim | 1 : 2 |
| 07.08.2022 | Eddersheim - Baunatal | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Darmstadt 98 II - Eddersheim | 0 - 0 | D |
| 01.11.2026 | Eddersheim - Baunatal | 0 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Hadamar - Eddersheim | 6 - 1 | L |
| 18.10.2026 | Eddersheim - Kassel | 2 - 3 | L |
| 11.10.2026 | Rot-Weiß Walldorf - Eddersheim | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Baunatal - Hummetroth | 0 - 0 | D |
| 01.11.2026 | Eddersheim - Baunatal | 0 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Baunatal - Fernwald | 0 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Vfb Marburg - Baunatal | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Baunatal - 1960 Hanau | 3 - 1 | W |
Предстоящата среща между Eddersheim и Baunatal е насрочена за 01.11.2026 14:00 в Oberliga - Hessen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Eddersheim е на позиция 5 с 25 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 32:30. Записаната форма е LLLWW. Baunatal е на позиция 14 с 16 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 19:26. Записаната форма е LDWLW.
Eddersheim има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDWDWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Baunatal има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWDLWWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 8 директни срещи Eddersheim има 3 победи, равенствата са 1, а Baunatal има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.38. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 87.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Eddersheim и Baunatal завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.38 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 0 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.