📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W L L
0
🏟
✔ Краен резултат
1
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
9
🟢 Ararat 🟡 Равенства Ararat-Armenia 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 Ararat-Armenia - Ararat 4 : 0
21.11.2025 Ararat - Ararat-Armenia 1 : 2
30.08.2025 Ararat-Armenia - Ararat 4 : 2
28.05.2025 Ararat-Armenia - Ararat 6 : 0
10.11.2024 Ararat - Ararat-Armenia 0 : 0
18.10.2024 Ararat-Armenia - Ararat 3 : 2
12.04.2024 Ararat-Armenia - Ararat 2 : 1
05.12.2023 Ararat - Ararat-Armenia 0 : 1
29.09.2023 Ararat-Armenia - Ararat 2 : 1
30.07.2023 Ararat - Ararat-Armenia 1 : 3

🗓 Последни мачове: Ararat

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Noah - Ararat 4 - 0 L
21.08.2026 Ararat - Pyunik Yerevan 0 - 2 L
15.08.2026 BKMA - Ararat 1 - 2 W
07.08.2026 Ararat - Sardarapat 1 - 2 L
03.08.2026 Alashkert - Ararat 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Ararat-Armenia

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Pyunik Yerevan - Ararat-Armenia 2 - 1 L
27.08.2026 Ararat-Armenia - Universitatea Craiova 1 - 0 W
23.08.2026 Ararat-Armenia - Sardarapat 1 - 1 D
20.08.2026 Universitatea Craiova - Ararat-Armenia 1 - 1 D
15.08.2026 Van - Ararat-Armenia 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ararat и Ararat-Armenia е насрочена за 05.09.2026 15:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Ararat е на позиция 10 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е LLWLL. Ararat-Armenia е на позиция 5 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:4. Записаната форма е LDWWW.

Последни резултати

Ararat има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLDDDLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ararat-Armenia има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLLWWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Ararat има 0 победи, равенствата са 1, а Ararat-Armenia има 9 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Ararat-Armenia с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 11.20%, 19.90% и 68.90%. Разликата в моделния momentum е 57.70 пункта в полза на Ararat-Armenia. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.43%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Ararat като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ararat-Armenia като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:09 · Заключен: 2026-09-05 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ararat и Ararat-Armenia завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Ararat като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Ararat получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ararat-Armenia като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Ararat-Armenia получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.