Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.02.2026 | Jette - Entité Manageoise | 1 : 2 |
| 31.08.2025 | Entité Manageoise - Jette | 1 : 1 |
| 23.03.2025 | Entité Manageoise - Jette | 1 : 1 |
| 17.11.2024 | Jette - Entité Manageoise | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Ganshoren - Jette | 1 - 4 | W |
| 23.08.2026 | Jette - Entité Manageoise | 1 - 1 | D |
| 26.04.2026 | Jette - Stade Verviers | 0 - 0 | D |
| 19.04.2026 | Flénu - Jette | 2 - 5 | W |
| 12.04.2026 | Tilffois - Jette | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Entité Manageoise - Ostiches | 1 - 3 | L |
| 23.08.2026 | Jette - Entité Manageoise | 1 - 1 | D |
| 26.04.2026 | Entité Manageoise - Huy | 2 - 3 | L |
| 19.04.2026 | Onhaye - Entité Manageoise | 4 - 0 | L |
| 12.04.2026 | Sporting Bruxelles - Entité Manageoise | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между Jette и Entité Manageoise е насрочена за 23.08.2026 13:00 в Second Amateur Division - ACFF. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jette има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDWWDLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Entité Manageoise има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLWWWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 4 директни срещи Jette има 0 победи, равенствата са 3, а Entité Manageoise има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Jette и Entité Manageoise завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.