Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.03.2026 | Veraguas - UMECIT | 1 : 4 |
| 30.09.2025 | UMECIT - Veraguas | 1 : 1 |
| 27.04.2025 | Veraguas - UMECIT | 2 : 0 |
| 26.01.2025 | UMECIT - Veraguas | 0 : 0 |
| 26.10.2024 | UMECIT - Veraguas | 0 : 1 |
| 13.08.2024 | Veraguas - UMECIT | 0 : 0 |
| 13.04.2024 | Veraguas - UMECIT | 2 : 1 |
| 04.02.2024 | UMECIT - Veraguas | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Plaza Amador - UMECIT | 3 - 0 | L |
| 20.08.2026 | Mixco - UMECIT | 4 - 1 | L |
| 16.08.2026 | UMECIT - Sporting San Miguelito | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Alianza FC - UMECIT | 1 - 0 | L |
| 09.08.2026 | UMECIT - CD Arabe Unido | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Veraguas - San Francisco FC | 3 - 3 | D |
| 17.08.2026 | Herrera - Veraguas | 2 - 2 | D |
| 09.08.2026 | Union Cocle - Veraguas | 0 - 1 | W |
| 02.08.2026 | Veraguas - Deportivo Universitario | 2 - 1 | W |
| 26.07.2026 | Veraguas - Independiente de La Chorrera | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между UMECIT и Veraguas е насрочена за 01.09.2026 01:00 в Liga Panameña de Fútbol. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
UMECIT е на позиция 12 с 3 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 33:27. Записаната форма е LLDDD. Veraguas е на позиция 3 с 9 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 31:28. Записаната форма е DDWWD.
UMECIT има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDLDLDL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Veraguas има 4 победи, 6 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWDDDWDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 8 директни срещи UMECIT има 1 победи, равенствата са 4, а Veraguas има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.88. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.35, оценка 75/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 60 наблюдения).
Дисциплинарният профил на UMECIT като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 20 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Veraguas като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.40 червени и 4.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 80.0%, 80.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 40.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 16 завършени мача (68.8% покритие).
Срещата между UMECIT и Veraguas завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 1.88 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.35. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.