📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D D D D
3
🏟
✔ Краен резултат
1
L D D L L
4
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
1
0
🟢 Mashuk-KMV 🟡 Равенства Novosibirsk 🔴
Дата Мач Резултат
31.05.2026 Mashuk-KMV - Novosibirsk 2 : 0
12.04.2026 Novosibirsk - Mashuk-KMV 2 : 2
20.09.2025 Mashuk-KMV - Novosibirsk 1 : 0
27.07.2025 Novosibirsk - Mashuk-KMV 0 : 1

🗓 Последни мачове: Mashuk-KMV

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Dinamo Vladivostok - Mashuk-KMV 1 - 0 L
22.08.2026 Mashuk-KMV - Alaniya Vladikavkaz 0 - 0 D
16.08.2026 Mashuk-KMV - Kaluga 1 - 1 D
12.08.2026 Astrakhan - Mashuk-KMV 1 - 1 D
08.08.2026 Dinamo Kirov - Mashuk-KMV 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Novosibirsk

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Novosibirsk - Dinamo Kirov 0 - 1 L
22.08.2026 FK Sokol Saratov - Novosibirsk 2 - 2 D
16.08.2026 Novosibirsk - Volgar Astrakhan 2 - 2 D
12.08.2026 KDV - Novosibirsk 2 - 2 D
08.08.2026 Dinamo Bryansk - Novosibirsk 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Mashuk-KMV и Novosibirsk е насрочена за 06.09.2026 13:30 в Second League A - Division A Gold. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Mashuk-KMV е на позиция 6 с 8 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е LDDDD. Novosibirsk е на позиция 7 с 8 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е LDDLL.

Последни резултати

Mashuk-KMV има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDDDWDLW. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Novosibirsk има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDLLWWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Mashuk-KMV има 3 победи, равенствата са 1, а Novosibirsk има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Mashuk-KMV като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 7 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Novosibirsk като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 14:30:05 · Заключен: 2026-09-06 15:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Mashuk-KMV и Novosibirsk завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Mashuk-KMV като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Mashuk-KMV получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Novosibirsk като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Novosibirsk получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:06:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.