📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Stadion Lokomotiv , Saratov
✔ Краен резултат
2
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 FK Sokol Saratov 🟡 Равенства Dinamo Bryansk 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: FK Sokol Saratov

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Rodina Moskva II - FK Sokol Saratov 4 - 0 L
26.08.2026 Nosta - FK Sokol Saratov 1 - 1 D
22.08.2026 FK Sokol Saratov - Novosibirsk 2 - 2 D
16.08.2026 Dinamo Vladivostok - FK Sokol Saratov 1 - 0 L
12.08.2026 FK Sokol Saratov - Ilpar 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Dinamo Bryansk

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Dinamo Bryansk - Volgar Astrakhan 1 - 1 D
22.08.2026 Kaluga - Dinamo Bryansk 0 - 1 W
16.08.2026 Rodina Moskva II - Dinamo Bryansk 3 - 1 L
12.08.2026 Dinamo Bryansk - Znamya Noginsk 2 - 0 W
08.08.2026 Dinamo Bryansk - Novosibirsk 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FK Sokol Saratov и Dinamo Bryansk е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Second League A - Division A Gold. Посоченият стадион е Stadion Lokomotiv, Saratov. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FK Sokol Saratov е на позиция 7 с 5 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е WDLD. Dinamo Bryansk е на позиция 3 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:5. Записаната форма е WWLD.

Последни резултати

FK Sokol Saratov има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLWWDLDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Dinamo Bryansk има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWWWLDWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка FK Sokol Saratov -1 / Dinamo Bryansk +1 подкрепя Dinamo Bryansk със средна промяна 7.03 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 1.81).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FK Sokol Saratov като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 7 завършени мача (57.1% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Bryansk като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.00 червени и 3.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:32 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FK Sokol Saratov и Dinamo Bryansk завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FK Sokol Saratov като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой FK Sokol Saratov получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Bryansk като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.25 жълти, 0 червени и 3.25 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Bryansk получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 25%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dinamo Bryansk с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 7.03 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:52:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.