📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
5
🏟
✔ Краен резултат
2
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
0
1
🟢 Tyumen 🟡 Равенства Dinamo Moskva II 🔴
Дата Мач Резултат
25.07.2026 Dinamo Moskva II - Tyumen 0 : 2
02.05.2026 Tyumen - Dinamo Moskva II 7 : 2
14.03.2026 Dinamo Moskva II - Tyumen 2 : 1
19.10.2025 Tyumen - Dinamo Moskva II 2 : 0
24.08.2025 Dinamo Moskva II - Tyumen 0 : 6
06.02.2025 Dinamo Moskva II - Tyumen 0 : 2

🗓 Последни мачове: Tyumen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Tyumen - Irtysh Omsk 5 - 0 W
23.08.2026 Zenit 2 - Tyumen 1 - 1 D
16.08.2026 Tyumen - Torpedo Miass 4 - 3 W
12.08.2026 Volna Nizhegorodskaya - Tyumen 2 - 1 L
08.08.2026 Dinamo Stavropol - Tyumen 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Dinamo Moskva II

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Dinamo Stavropol - Dinamo Moskva II 2 - 2 D
16.08.2026 Dinamo Moskva II - Irtysh Omsk 1 - 0 W
08.08.2026 Dinamo Moskva II - Amkar 0 - 3 L
02.08.2026 Zenit 2 - Dinamo Moskva II 5 - 0 L
25.07.2026 Dinamo Moskva II - Tyumen 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Tyumen и Dinamo Moskva II е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Second League A - Division A Silver. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Tyumen е на позиция 4 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:2. Dinamo Moskva II е на позиция 3 с 3 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:7. Записаната форма е W.

Последни резултати

Tyumen има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLLWDLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Dinamo Moskva II има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWDDLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Tyumen има 5 победи, равенствата са 0, а Dinamo Moskva II има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Tyumen с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.47%, 21.87% и 14.66%. Разликата в моделния momentum е 48.81 пункта в полза на Tyumen. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.43 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -9.24%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Tyumen +0.25 / Dinamo Moskva II -0.25 подкрепя Tyumen със средна промяна 1.44 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Tyumen като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Dinamo Moskva II като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 12:00:05 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Tyumen и Dinamo Moskva II завърши при резултат 5:2. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Tyumen като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Tyumen получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Moskva II като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Moskva II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tyumen с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.44 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:36:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.