Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.11.2021 | SG Sonnenhof Grossaspach - Hoffenheim II | 0 : 0 |
| 15.08.2021 | Hoffenheim II - SG Sonnenhof Grossaspach | 1 : 1 |
| 20.02.2021 | SG Sonnenhof Grossaspach - Hoffenheim II | 3 : 3 |
| 15.09.2020 | Hoffenheim II - SG Sonnenhof Grossaspach | 1 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SG Sonnenhof Grossaspach - FC Ingolstadt 04 | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | SG Sonnenhof Grossaspach - Arminia Bielefeld | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | SV Meppen - SG Sonnenhof Grossaspach | 2 - 0 | L |
| 08.08.2026 | SG Sonnenhof Grossaspach - Fortuna Köln | 1 - 0 | W |
| 25.07.2026 | SG Sonnenhof Grossaspach - SV Darmstadt 98 | 2 - 7 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hoffenheim II - SSV Jahn Regensburg | 5 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim II | 0 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Hoffenheim II - Hansa Rostock | 2 - 3 | L |
| 01.08.2026 | FC 08 Homburg - Hoffenheim II | 2 - 1 | L |
| 25.07.2026 | Freiburg II - Hoffenheim II | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между SG Sonnenhof Grossaspach и Hoffenheim II е насрочена за 06.09.2026 14:30 в 3. Liga. Посоченият стадион е WIRmachenDRUCK Arena, Aspach. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
SG Sonnenhof Grossaspach е на позиция 13 с 3 точки. Записаната форма е LW. Hoffenheim II е на позиция 9 с 3 точки. Записаната форма е WL.
SG Sonnenhof Grossaspach има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWLDWWDL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Hoffenheim II има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLWLWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи SG Sonnenhof Grossaspach има 1 победи, равенствата са 3, а Hoffenheim II има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.57; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на SG Sonnenhof Grossaspach като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hoffenheim II като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между SG Sonnenhof Grossaspach и Hoffenheim II завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 12 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.57. В мача бяха отчетени общо 12 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на SG Sonnenhof Grossaspach като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой SG Sonnenhof Grossaspach получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hoffenheim II като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Hoffenheim II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.