📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W ? ? ?
1
🏟 Ostseestadion , Rostock
✔ Краен резултат
1
L L ? ? ?
Владение на топката
55%
45%
15
Общо удари
7
5
Точни удари
5
10
Неточни удари
2
12
Корнери
3
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

4
1
5
🟢 Hansa Rostock 🟡 Равенства SV Wehen 🔴
Дата Мач Резултат
20.03.2026 SV Wehen - Hansa Rostock 0 : 1
18.10.2025 Hansa Rostock - SV Wehen 3 : 0
25.01.2025 Hansa Rostock - SV Wehen 1 : 4
10.08.2024 SV Wehen - Hansa Rostock 1 : 0
05.04.2024 Hansa Rostock - SV Wehen 3 : 1
29.10.2023 SV Wehen - Hansa Rostock 1 : 0
21.04.2021 Hansa Rostock - SV Wehen 1 : 1
06.12.2020 SV Wehen - Hansa Rostock 2 : 1
03.02.2019 SV Wehen - Hansa Rostock 2 : 0
08.08.2018 Hansa Rostock - SV Wehen 3 : 2

🗓 Последни мачове: Hansa Rostock

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Saarbrücken - Hansa Rostock 2 - 4 W
21.08.2026 Hansa Rostock - VfB Stuttgart 0 - 4 L
16.08.2026 Hansa Rostock - Waldhof Mannheim 3 - 3 D
09.08.2026 Hoffenheim II - Hansa Rostock 2 - 3 W
02.08.2026 Naestved - Hansa Rostock -

📆 Последни мачове: SV Wehen

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 SV Wehen - Rot-Weiß Essen 0 - 0 D
22.08.2026 SV Wehen - Bayer Leverkusen 0 - 4 L
14.08.2026 Würzburger Kickers - SV Wehen 4 - 0 L
08.08.2026 SV Wehen - Preußen Münster 1 - 3 L
01.08.2026 SV Wehen - Eintracht Frankfurt II 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hansa Rostock и SV Wehen е насрочена за 05.09.2026 12:00 в 3. Liga. Посоченият стадион е Ostseestadion, Rostock. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hansa Rostock е на позиция 6 с 4 точки. Записаната форма е DW. SV Wehen е на позиция 20 с 0 точки. Записаната форма е LL.

Последни резултати

Hansa Rostock има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWLLWDW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. SV Wehen има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLWLWWW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Hansa Rostock има 4 победи, равенствата са 1, а SV Wehen има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.90; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Hansa Rostock -0.25 / SV Wehen +0.25 подкрепя SV Wehen със средна промяна 1.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Hansa Rostock като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на SV Wehen като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 12:00:05 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hansa Rostock и SV Wehen завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.9. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Hansa Rostock като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Hansa Rostock получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на SV Wehen като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой SV Wehen получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше SV Wehen с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:36:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.