Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.03.2026 | FC Ingolstadt 04 - Alemannia Aachen | 1 : 2 |
| 18.10.2025 | Alemannia Aachen - FC Ingolstadt 04 | 0 : 1 |
| 11.03.2025 | FC Ingolstadt 04 - Alemannia Aachen | 0 : 3 |
| 05.10.2024 | Alemannia Aachen - FC Ingolstadt 04 | 1 : 1 |
| 08.04.2012 | FC Ingolstadt 04 - Alemannia Aachen | 3 : 3 |
| 23.10.2011 | Alemannia Aachen - FC Ingolstadt 04 | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SG Sonnenhof Grossaspach - FC Ingolstadt 04 | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Preußen Münster - FC Ingolstadt 04 | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | FC Ingolstadt 04 - Würzburger Kickers | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | 1. FC Heidenheim - FC Ingolstadt 04 | 4 - 1 | L |
| 25.07.2026 | RB Leipzig - FC Ingolstadt 04 | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Alemannia Aachen - SV Meppen | 0 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Fortuna Köln - Alemannia Aachen | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Alemannia Aachen - Verl | 4 - 1 | W |
| 02.08.2026 | Alemannia Aachen - Eintracht Trier | 0 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Roda - Alemannia Aachen | 2 - 4 | W |
Предстоящата среща между FC Ingolstadt 04 и Alemannia Aachen е насрочена за 04.09.2026 17:00 в 3. Liga. Посоченият стадион е Audi-Sportpark, Ingolstadt. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Ingolstadt 04 е на позиция 15 с 2 точки. Записаната форма е DD. Alemannia Aachen е на позиция 4 с 4 точки. Записаната форма е DW.
FC Ingolstadt 04 има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLLWWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Alemannia Aachen има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLWWWWWD. Средните стойности са 3 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи FC Ingolstadt 04 има 1 победи, равенствата са 2, а Alemannia Aachen има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.17. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Ingolstadt 04 -1 / Alemannia Aachen +1 подкрепя FC Ingolstadt 04 със средна промяна 6.19 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 29 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на FC Ingolstadt 04 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Alemannia Aachen като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 5.00 жълти, 1.00 червени и 6.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Ingolstadt 04 и Alemannia Aachen завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Ingolstadt 04 като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой FC Ingolstadt 04 получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Alemannia Aachen като гост беше изчислен от 1 мача със средно 5 жълти, 1 червени и 6 общо картона на мач. В този двубой Alemannia Aachen получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Ingolstadt 04 с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 6.19 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.