Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.01.2026 | Verl - Waldhof Mannheim | 5 : 2 |
| 02.08.2025 | Waldhof Mannheim - Verl | 0 : 0 |
| 01.02.2025 | Waldhof Mannheim - Verl | 2 : 2 |
| 25.08.2024 | Verl - Waldhof Mannheim | 1 : 1 |
| 27.04.2024 | Verl - Waldhof Mannheim | 1 : 1 |
| 24.11.2023 | Waldhof Mannheim - Verl | 1 : 2 |
| 06.02.2023 | Waldhof Mannheim - Verl | 1 : 1 |
| 07.08.2022 | Verl - Waldhof Mannheim | 2 : 2 |
| 12.03.2022 | Verl - Waldhof Mannheim | 1 : 3 |
| 03.10.2021 | Waldhof Mannheim - Verl | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Havelse - Waldhof Mannheim | 3 - 2 | L |
| 21.08.2026 | Waldhof Mannheim - 1. FC Kaiserslautern | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Hansa Rostock - Waldhof Mannheim | 3 - 3 | D |
| 07.08.2026 | Waldhof Mannheim - Fortuna Düsseldorf | 2 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Waldhof Mannheim - Eintracht Frankfurt | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Verl - Fortuna Köln | 1 - 2 | L |
| 24.08.2026 | Verl - Hamburger SV | 0 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Verl - MSV Duisburg | 2 - 4 | L |
| 09.08.2026 | Alemannia Aachen - Verl | 4 - 1 | L |
| 01.08.2026 | RB Leipzig - Verl | 4 - 0 | L |
Предстоящата среща между Waldhof Mannheim и Verl е насрочена за 05.09.2026 12:00 в 3. Liga. Посоченият стадион е Carl-Benz-Stadion, Mannheim. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Waldhof Mannheim е на позиция 7 с 4 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DW. Verl е на позиция 19 с 0 точки. Записаната форма е LL.
Waldhof Mannheim има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Verl има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Waldhof Mannheim има 2 победи, равенствата са 6, а Verl има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.10. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Waldhof Mannheim 0 / Verl 0 подкрепя Waldhof Mannheim със средна промяна 3.13 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Waldhof Mannheim като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Verl като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Waldhof Mannheim и Verl завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.1 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.2. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Waldhof Mannheim като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Waldhof Mannheim получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Verl като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Verl получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Waldhof Mannheim с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.13 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 12 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.