📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Jahnstadion Regensburg , Regensburg
✔ Краен резултат
2
W W ? ? ?
Владение на топката
61%
39%
8
Общо удари
8
3
Точни удари
6
5
Неточни удари
2
6
Корнери
5
4
Жълти картони
5
0
Червени картони
1
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 SSV Jahn Regensburg 🟡 Равенства MSV Duisburg 🔴
Дата Мач Резултат
24.01.2026 MSV Duisburg - SSV Jahn Regensburg 2 : 0
10.08.2025 SSV Jahn Regensburg - MSV Duisburg 0 : 2
04.02.2024 MSV Duisburg - SSV Jahn Regensburg 0 : 1
03.09.2023 SSV Jahn Regensburg - MSV Duisburg 2 : 1
09.03.2019 SSV Jahn Regensburg - MSV Duisburg 1 : 1
29.09.2018 MSV Duisburg - SSV Jahn Regensburg 1 : 3
29.04.2018 MSV Duisburg - SSV Jahn Regensburg 4 : 1
25.11.2017 SSV Jahn Regensburg - MSV Duisburg 4 : 0
01.04.2017 MSV Duisburg - SSV Jahn Regensburg 1 : 1
15.10.2016 SSV Jahn Regensburg - MSV Duisburg 1 : 2

🗓 Последни мачове: SSV Jahn Regensburg

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hoffenheim II - SSV Jahn Regensburg 5 - 1 L
16.08.2026 SSV Jahn Regensburg - FC Saarbrücken 0 - 1 L
08.08.2026 FC Viktoria Köln - SSV Jahn Regensburg 2 - 5 W
01.08.2026 SSV Jahn Regensburg - SSV Ulm 1846 1 - 0 W
25.07.2026 Stuttgarter Kickers - SSV Jahn Regensburg 1 - 2 W

📆 Последни мачове: MSV Duisburg

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 MSV Duisburg - Würzburger Kickers 3 - 0 W
22.08.2026 MSV Duisburg - SV Elversberg 1 - 3 L
15.08.2026 Verl - MSV Duisburg 2 - 4 W
08.08.2026 MSV Duisburg - SV Meppen 3 - 0 W
01.08.2026 Sparta Rotterdam - MSV Duisburg 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между SSV Jahn Regensburg и MSV Duisburg е насрочена за 05.09.2026 12:00 в 3. Liga. Посоченият стадион е Jahnstadion Regensburg, Regensburg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

SSV Jahn Regensburg е на позиция 8 с 3 точки. Записаната форма е LW. MSV Duisburg е на позиция 1 с 6 точки. Записаната форма е WW.

Последни резултати

SSV Jahn Regensburg има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWLWDWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. MSV Duisburg има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDDLWWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи SSV Jahn Regensburg има 4 победи, равенствата са 2, а MSV Duisburg има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка SSV Jahn Regensburg 0 / MSV Duisburg 0 подкрепя MSV Duisburg със средна промяна 1.57 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 18 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на SSV Jahn Regensburg като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на MSV Duisburg като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 12:00:05 · Заключен: 2026-09-05 13:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между SSV Jahn Regensburg и MSV Duisburg завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на SSV Jahn Regensburg като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой SSV Jahn Regensburg получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на MSV Duisburg като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой MSV Duisburg получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше MSV Duisburg с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.57 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:39:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.