📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
52%
48%
10
Общо удари
3
1
Точни удари
2
9
Неточни удари
1
5
Корнери
6
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

4
1
3
🟢 Rot-Weiß Essen 🟡 Равенства FC Viktoria Köln 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen 1 : 2
18.10.2025 Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln 1 : 0
12.03.2025 FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen 1 : 0
05.10.2024 Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln 2 : 1
23.01.2024 Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln 3 : 1
23.08.2023 FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen 0 : 0
13.02.2023 FC Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen 1 : 0
09.08.2022 Rot-Weiß Essen - FC Viktoria Köln 1 : 4

🗓 Последни мачове: Rot-Weiß Essen

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 SV Wehen - Rot-Weiß Essen 0 - 0 D
23.08.2026 Rot-Weiß Essen - FC St. Pauli 2 - 0 W
15.08.2026 Rot-Weiß Essen - Havelse 1 - 0 W
09.08.2026 FC Saarbrücken - Rot-Weiß Essen 5 - 2 L
01.08.2026 Bayer Leverkusen - Rot-Weiß Essen 3 - 0 L

📆 Последни мачове: FC Viktoria Köln

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Viktoria Köln - Preußen Münster 4 - 1 W
22.08.2026 FC Viktoria Köln - 1. FC Nürnberg 1 - 1 D
16.08.2026 Stuttgart II - FC Viktoria Köln 1 - 3 W
08.08.2026 FC Viktoria Köln - SSV Jahn Regensburg 2 - 5 L
02.08.2026 FC Viktoria Köln - Kaiserslautern II 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Rot-Weiß Essen и FC Viktoria Köln е насрочена за 05.09.2026 14:30 в 3. Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Rot-Weiß Essen е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е WL. FC Viktoria Köln е на позиция 10 с 3 точки. Записаната форма е WL.

Последни резултати

Rot-Weiß Essen има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLWWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FC Viktoria Köln има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLWWWLW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Rot-Weiß Essen има 4 победи, равенствата са 1, а FC Viktoria Köln има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.23; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Rot-Weiß Essen -1.5 / FC Viktoria Köln +1.5 подкрепя FC Viktoria Köln със средна промяна 1.75 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Rot-Weiß Essen като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Viktoria Köln като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:05 · Заключен: 2026-09-05 16:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Rot-Weiß Essen и FC Viktoria Köln завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.23. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Rot-Weiß Essen като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Rot-Weiß Essen получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Viktoria Köln като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой FC Viktoria Köln получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше FC Viktoria Köln с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.75 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:12:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.