📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Neuer Tivoli , Aachen
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
48%
52%
10
Общо удари
19
3
Точни удари
5
5
Неточни удари
11
5
Корнери
6
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
1
4
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
12
2
Удари извън наказателното поле
7
2
Блокирани удари
3
4
Спасявания
1
8
Нарушения
12
334
Точни пасове
341
417
Общо пасове
406
12
Free Kicks
8

🔁 Директни срещи

1
0
7
🟢 Alemannia Aachen 🟡 Равенства Preußen Münster 🔴
Дата Мач Резултат
05.02.2023 Preußen Münster - Alemannia Aachen 4 : 0
24.09.2022 Alemannia Aachen - Preußen Münster 4 : 2
11.12.2021 Alemannia Aachen - Preußen Münster 0 : 2
14.08.2021 Preußen Münster - Alemannia Aachen 2 : 1
03.03.2021 Alemannia Aachen - Preußen Münster 1 : 4
16.12.2020 Preußen Münster - Alemannia Aachen 1 : 0
16.03.2013 Preußen Münster - Alemannia Aachen 4 : 1
25.09.2012 Alemannia Aachen - Preußen Münster 1 : 2

🗓 Последни мачове: Alemannia Aachen

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Alemannia Aachen - Preußen Münster 2 - 1 W
24.10.2026 Stuttgart II - Alemannia Aachen 1 - 2 W
17.10.2026 Alemannia Aachen - Hansa Rostock 2 - 0 W
14.10.2026 SV Wehen - Alemannia Aachen 3 - 0 L
11.10.2026 Alemannia Aachen - FC Viktoria Köln 2 - 5 L

📆 Последни мачове: Preußen Münster

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Alemannia Aachen - Preußen Münster 2 - 1 L
25.10.2026 Preußen Münster - Fortuna Köln 1 - 0 W
17.10.2026 SG Sonnenhof Grossaspach - Preußen Münster 3 - 2 L
14.10.2026 Preußen Münster - Fortuna Düsseldorf 1 - 2 L
09.10.2026 Preußen Münster - Rot-Weiß Essen 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Alemannia Aachen и Preußen Münster е насрочена за 01.11.2026 18:30 в 3. Liga. Посоченият стадион е Neuer Tivoli, Aachen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Alemannia Aachen е на позиция 7 с 17 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 17:17. Записаната форма е WWLLW. Preußen Münster е на позиция 14 с 15 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 19:21. Записаната форма е WLLDL.

Последни резултати

Alemannia Aachen има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLWLDWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Preußen Münster има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLDWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Alemannia Aachen има 1 победи, равенствата са 0, а Preußen Münster има 7 победи. Средният общ брой голове е 3.63. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Има текущ потвърден reversal сигнал за Home -0.5. Той е пазарен индикатор, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Alemannia Aachen като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 83.3%, 66.7%, 50.0%, 33.3% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 11 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Preußen Münster като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.20 жълти, 0.00 червени и 3.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 80.0%, 40.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 11 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-11-01 16:15:04 · Заключен: 2026-11-01 19:10:53

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Alemannia Aachen и Preußen Münster завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 3.63 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Alemannia Aachen като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Alemannia Aachen получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Preußen Münster като гост беше изчислен от 5 мача със средно 3.2 жълти, 0 червени и 3.2 общо картона на мач. В този двубой Preußen Münster получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Alemannia Aachen с хендикап -0.5. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 12 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 21:51:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.