Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.04.2026 | Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg | 2 : 5 |
| 30.11.2025 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 0 : 3 |
| 06.05.2023 | Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg | 2 : 0 |
| 29.10.2022 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 0 : 3 |
| 17.04.2022 | Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg | 1 : 1 |
| 06.11.2021 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 2 : 3 |
| 27.10.2021 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 3 : 3 |
| 28.01.2017 | Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg | 0 : 0 |
| 30.07.2016 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 2 : 0 |
| 07.02.2015 | Hansa Rostock - SSV Jahn Regensburg | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 2 - 1 | W |
| 23.10.2026 | Rot-Weiß Essen - SSV Jahn Regensburg | 1 - 0 | L |
| 17.10.2026 | SSV Jahn Regensburg - SV Wehen | 0 - 0 | D |
| 14.10.2026 | Verl - SSV Jahn Regensburg | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | SSV Jahn Regensburg - Havelse | 5 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | SSV Jahn Regensburg - Hansa Rostock | 2 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Hansa Rostock - Fortuna Düsseldorf | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Alemannia Aachen - Hansa Rostock | 2 - 0 | L |
| 13.10.2026 | Hansa Rostock - SV Meppen | 0 - 2 | L |
| 10.10.2026 | Würzburger Kickers - Hansa Rostock | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между SSV Jahn Regensburg и Hansa Rostock е насрочена за 31.10.2026 13:00 в 3. Liga. Посоченият стадион е Jahnstadion Regensburg, Regensburg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
SSV Jahn Regensburg е на позиция 18 с 10 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 20:20. Записаната форма е LDDWD. Hansa Rostock е на позиция 9 с 16 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 18:20. Записаната форма е DLLWD.
SSV Jahn Regensburg има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWLDLDLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Hansa Rostock има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDWLDWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи SSV Jahn Regensburg има 2 победи, равенствата са 4, а Hansa Rostock има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка SSV Jahn Regensburg -1.25 / Hansa Rostock +1.25 подкрепя SSV Jahn Regensburg със средна промяна 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на SSV Jahn Regensburg като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.40 жълти, 0.00 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 11 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hansa Rostock като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.17 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 83.3%, 66.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 11 от 11 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между SSV Jahn Regensburg и Hansa Rostock завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 15 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 15 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на SSV Jahn Regensburg като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.4 жълти, 0 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой SSV Jahn Regensburg получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hansa Rostock като гост беше изчислен от 6 мача със средно 3.5 жълти, 0.17 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Hansa Rostock получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 2.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 83.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше SSV Jahn Regensburg с хендикап -1.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.39 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.