📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
W D ? ? ?
Владение на топката
40%
60%
2.39
Очаквани голове (xG)
0.84
17
Общо удари
8
7
Точни удари
5
8
Неточни удари
1
2
Корнери
5
5
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
4
Засади
3
11
Удари в наказателното поле
6
6
Удари извън наказателното поле
2
2
Блокирани удари
2
4
Спасявания
6
18
Нарушения
10
78%
Точност на пасовете
85%
275
Точни пасове
448
352
Общо пасове
525
0.75
Предотвратени голове
0.75

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Amed 🟡 Равенства Trabzonspor 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Amed

Дата Мач Резултат Изх.
24.08.2026 Kocaelispor - Amed 2 - 0 L
16.08.2026 Amed - Erzurum BB 3 - 0 W
02.05.2026 76 Iğdır Belediyespor - Amed 3 - 3 D
26.04.2026 Amed - BB Bodrumspor 1 - 1 D
19.04.2026 Bandırmaspor - Amed 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Trabzonspor

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Ferencvarosi TC - Trabzonspor 4 - 0 L
23.08.2026 Trabzonspor - Başakşehir 2 - 1 W
20.08.2026 Trabzonspor - Ferencvarosi TC 0 - 1 L
15.08.2026 Kasımpaşa - Trabzonspor 1 - 1 D
08.08.2026 Göztepe - Trabzonspor 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Amed и Trabzonspor е насрочена за 31.08.2026 18:30 в Süper Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Amed е на позиция 12 с 3 точки. Записаната форма е LW. Trabzonspor е на позиция 8 с 4 точки. Записаната форма е WD.

Последни резултати

Amed има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLDDWWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Trabzonspor има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDLWLWLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 12.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.44, оценка 90/100, успеваемост на коефициентната група 80% при 20 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.28% при 563 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Amed като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Trabzonspor като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 15:30:04 · Заключен: 2026-08-31 20:30:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Amed и Trabzonspor завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 12.8. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Amed като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Amed получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Trabzonspor като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Trabzonspor получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 23:02:37
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.