📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
0
W L L ? ?
Владение на топката
61%
39%
19
Общо удари
8
9
Точни удари
4
5
Неточни удари
4
8
Корнери
3
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
2
Засади
1
12
Удари в наказателното поле
7
7
Удари извън наказателното поле
1
5
Блокирани удари
0
4
Спасявания
6
14
Нарушения
8
524
Точни пасове
323
569
Общо пасове
366
8
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

2
0
1
🟢 Yeni Çorumspor 🟡 Равенства Eyüpspor 🔴
Дата Мач Резултат
09.03.2024 Eyüpspor - Yeni Çorumspor 0 : 1
22.10.2023 Yeni Çorumspor - Eyüpspor 2 : 3
05.11.2020 Yeni Çorumspor - Eyüpspor 3 : 0

🗓 Последни мачове: Yeni Çorumspor

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6 - 2 L
22.08.2026 Yeni Çorumspor - Kasımpaşa 0 - 1 L
14.08.2026 Galatasaray - Yeni Çorumspor 2 - 2 D
24.05.2026 Erokspor - Yeni Çorumspor 0 - 2 W
15.05.2026 Yeni Çorumspor - BB Bodrumspor 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Eyüpspor

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Eyüpspor - Alanyaspor 2 - 1 W
23.08.2026 Eyüpspor - Gazişehir Gaziantep 0 - 1 L
16.08.2026 Beşiktaş - Eyüpspor 1 - 0 L
17.05.2026 Fenerbahçe - Eyüpspor 3 - 3 D
09.05.2026 Eyüpspor - Rizespor 4 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yeni Çorumspor и Eyüpspor е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Süper Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yeni Çorumspor е на позиция 15 с 1 точки. Записаната форма е LD. Eyüpspor е на позиция 14 с 3 точки. Записаната форма е WLL.

Последни резултати

Yeni Çorumspor има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWLWDWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Eyüpspor има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWDWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Yeni Çorumspor има 2 победи, равенствата са 0, а Eyüpspor има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.88; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Yeni Çorumspor или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.38%, 25.38% и 19.24%. Разликата в моделния momentum е 36.14 пункта в полза на Yeni Çorumspor. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.51%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Yeni Çorumspor -0.25 / Eyüpspor +0.25 подкрепя Yeni Çorumspor със средна промяна 4.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yeni Çorumspor като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Eyüpspor като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:33 · Заключен: 2026-09-06 15:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yeni Çorumspor и Eyüpspor завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 11 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 3 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.88. В мача бяха отчетени общо 11 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yeni Çorumspor като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Yeni Çorumspor получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Eyüpspor като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Eyüpspor получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yeni Çorumspor с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.