Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 05.07.2022 | Erzurum BB - Konyaspor | 0 : 4 |
| 25.07.2021 | Erzurum BB - Konyaspor | 1 : 2 |
| 04.04.2021 | Erzurum BB - Konyaspor | 1 : 2 |
| 05.12.2020 | Konyaspor - Erzurum BB | 2 : 0 |
| 19.01.2019 | Erzurum BB - Konyaspor | 1 : 2 |
| 12.08.2018 | Konyaspor - Erzurum BB | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Genclerbirligi - Erzurum BB | 1 - 1 | D |
| 21.08.2026 | Erzurum BB - Galatasaray | 0 - 4 | L |
| 16.08.2026 | Amed - Erzurum BB | 3 - 0 | L |
| 17.07.2026 | Erzurum BB - Rizespor | 0 - 0 | D |
| 02.05.2026 | Yeni Çorumspor - Erzurum BB | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Konyaspor - Kocaelispor | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Fenerbahçe - Konyaspor | 4 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Konyaspor - Rizespor | 0 - 1 | L |
| 29.07.2026 | Konyaspor - Al-Ittihad Kalba | - | |
| 25.07.2026 | Konyaspor - Hull City | 0 - 3 | L |
Предстоящата среща между Erzurum BB и Konyaspor е насрочена за 05.09.2026 14:00 в Süper Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Erzurum BB е на позиция 17 с 1 точки. Записаната форма е DLL. Konyaspor е на позиция 18 с 0 точки. Записаната форма е LLL.
Erzurum BB има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDDDDWWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Konyaspor има 1 победи, 0 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWLLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 6 директни срещи Erzurum BB има 0 победи, равенствата са 0, а Konyaspor има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 95%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Erzurum BB като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Konyaspor като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Erzurum BB и Konyaspor завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.33 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Erzurum BB като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Erzurum BB получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Konyaspor като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Konyaspor получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 13 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.