📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W ? ? ?
Владение на топката
46%
54%
9
Общо удари
14
2
Точни удари
6
4
Неточни удари
3
2
Корнери
7
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
4
3
Удари в наказателното поле
9
6
Удари извън наказателното поле
5
3
Блокирани удари
5
4
Спасявания
1
18
Нарушения
21
338
Точни пасове
337
411
Общо пасове
408
21
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

3
4
3
🟢 Fenerbahçe 🟡 Равенства Beşiktaş 🔴
Дата Мач Резултат
02.11.2025 Beşiktaş - Fenerbahçe 2 : 3
04.05.2025 Fenerbahçe - Beşiktaş 0 : 1
07.12.2024 Beşiktaş - Fenerbahçe 1 : 0
27.04.2024 Fenerbahçe - Beşiktaş 2 : 1
09.12.2023 Beşiktaş - Fenerbahçe 1 : 3
02.04.2023 Fenerbahçe - Beşiktaş 2 : 4
02.10.2022 Beşiktaş - Fenerbahçe 0 : 0
08.05.2022 Beşiktaş - Fenerbahçe 1 : 1
19.12.2021 Fenerbahçe - Beşiktaş 2 : 2
21.03.2021 Beşiktaş - Fenerbahçe 1 : 1

🗓 Последни мачове: Fenerbahçe

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Samsunspor - Fenerbahçe 0 - 2 W
26.08.2026 Lyon - Fenerbahçe 1 - 2 W
22.08.2026 Fenerbahçe - Konyaspor 4 - 2 W
18.08.2026 Fenerbahçe - Lyon 1 - 1 D
15.08.2026 Genclerbirligi - Fenerbahçe 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Beşiktaş

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6 - 2 W
27.08.2026 Kauno Žalgiris - Beşiktaş 1 - 0 L
23.08.2026 Alanyaspor - Beşiktaş 1 - 0 L
20.08.2026 Beşiktaş - Kauno Žalgiris 3 - 0 W
16.08.2026 Beşiktaş - Eyüpspor 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Fenerbahçe и Beşiktaş е насрочена за 05.09.2026 17:00 в Süper Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Fenerbahçe е на позиция 3 с 6 точки. Записаната форма е WWL. Beşiktaş е на позиция 13 с 3 точки. Записаната форма е LW.

Последни резултати

Fenerbahçe има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLWWDWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Beşiktaş има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWWWWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Fenerbahçe има 3 победи, равенствата са 4, а Beşiktaş има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.57; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Fenerbahçe 0 / Beşiktaş 0 подкрепя Beşiktaş със средна промяна 5.79 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.44, оценка 93/100, успеваемост на коефициентната група 85% при 20 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fenerbahçe като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Beşiktaş като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:02:32 · Заключен: 2026-09-05 18:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Fenerbahçe и Beşiktaş завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.57. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Fenerbahçe като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Fenerbahçe получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 4 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Beşiktaş като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Beşiktaş получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Beşiktaş с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.79 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 21:22:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.