📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W D ? ?
5
🏟 Papara Park , Trabzon
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
49%
51%
20
Общо удари
14
11
Точни удари
6
4
Неточни удари
7
6
Корнери
3
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
3
15
Удари в наказателното поле
8
5
Удари извън наказателното поле
6
5
Блокирани удари
1
5
Спасявания
7
12
Нарушения
11
339
Точни пасове
353
388
Общо пасове
389
11
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

6
2
2
🟢 Trabzonspor 🟡 Равенства Genclerbirligi 🔴
Дата Мач Резултат
17.05.2026 Trabzonspor - Genclerbirligi 0 : 3
13.05.2026 Genclerbirligi - Trabzonspor 1 : 2
22.12.2025 Genclerbirligi - Trabzonspor 4 : 3
08.02.2024 Genclerbirligi - Trabzonspor 1 : 2
15.05.2021 Trabzonspor - Genclerbirligi 2 : 1
23.01.2021 Genclerbirligi - Trabzonspor 1 : 2
08.02.2020 Genclerbirligi - Trabzonspor 0 : 2
15.09.2019 Trabzonspor - Genclerbirligi 2 : 2
10.02.2018 Genclerbirligi - Trabzonspor 0 : 0
10.09.2017 Trabzonspor - Genclerbirligi 3 : 1

🗓 Последни мачове: Trabzonspor

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Amed - Trabzonspor 2 - 1 L
27.08.2026 Ferencvarosi TC - Trabzonspor 4 - 0 L
23.08.2026 Trabzonspor - Başakşehir 2 - 1 W
20.08.2026 Trabzonspor - Ferencvarosi TC 0 - 1 L
15.08.2026 Kasımpaşa - Trabzonspor 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Genclerbirligi

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Genclerbirligi - Erzurum BB 1 - 1 D
23.08.2026 Göztepe - Genclerbirligi 0 - 1 W
15.08.2026 Genclerbirligi - Fenerbahçe 2 - 1 W
24.07.2026 Kasımpaşa - Genclerbirligi 3 - 0 L
17.05.2026 Trabzonspor - Genclerbirligi 0 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Trabzonspor и Genclerbirligi е насрочена за 06.09.2026 17:00 в Süper Lig. Посоченият стадион е Papara Park, Trabzon. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Trabzonspor е на позиция 11 с 4 точки. Записаната форма е LWD. Genclerbirligi е на позиция 3 с 7 точки. Записаната форма е DWW.

Последни резултати

Trabzonspor има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDLWLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Genclerbirligi има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWLWLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Trabzonspor има 6 победи, равенствата са 2, а Genclerbirligi има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.20. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 93%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Trabzonspor с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.03%, 22.33% и 16.64%. Разликата в моделния momentum е 44.38 пункта в полза на Trabzonspor. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.46%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Trabzonspor 0 / Genclerbirligi 0 подкрепя Trabzonspor със средна промяна 2.79 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 10 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.40, оценка 95/100, успеваемост на коефициентната група 90% при 20 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Trabzonspor като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Genclerbirligi като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:09 · Заключен: 2026-09-06 18:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Trabzonspor и Genclerbirligi завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.8. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Trabzonspor като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Trabzonspor получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Genclerbirligi като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Genclerbirligi получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Trabzonspor с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.79 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.