Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.02.2026 | Carlisle - Scunthorpe | 3 : 2 |
| 04.10.2025 | Scunthorpe - Carlisle | 0 : 1 |
| 01.01.2022 | Scunthorpe - Carlisle | 0 : 1 |
| 18.09.2021 | Carlisle - Scunthorpe | 2 : 2 |
| 06.04.2021 | Carlisle - Scunthorpe | 2 : 0 |
| 26.09.2020 | Scunthorpe - Carlisle | 1 : 0 |
| 31.08.2019 | Scunthorpe - Carlisle | 0 : 1 |
| 12.02.2013 | Scunthorpe - Carlisle | 3 : 1 |
| 26.01.2013 | Carlisle - Scunthorpe | 1 : 1 |
| 09.04.2012 | Carlisle - Scunthorpe | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Wealdstone - Carlisle | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Carlisle - AFC Hornchurch | 4 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Yeovil Town - Carlisle | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Carlisle - Worthing | 2 - 3 | L |
| 01.08.2026 | Derby County U21 - Carlisle | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Scunthorpe - Solihull Moors | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Eastleigh - Scunthorpe | 3 - 2 | L |
| 18.08.2026 | Scunthorpe - Stoke City U21 | 4 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Southend - Scunthorpe | 1 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Scunthorpe - Yeovil Town | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Carlisle и Scunthorpe е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Carlisle има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWLWLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Scunthorpe има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDDWLDW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Carlisle има 5 победи, равенствата са 3, а Scunthorpe има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Carlisle +0.25 / Scunthorpe -0.25 подкрепя Carlisle със средна промяна 1.05 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Scunthorpe като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Carlisle и Scunthorpe завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Scunthorpe като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Scunthorpe получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Carlisle с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.05 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.