Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.03.2026 | Hartlepool - FC Halifax Town | 0 : 1 |
| 08.11.2025 | FC Halifax Town - Hartlepool | 0 : 1 |
| 29.03.2025 | FC Halifax Town - Hartlepool | 0 : 1 |
| 07.09.2024 | Hartlepool - FC Halifax Town | 0 : 0 |
| 29.03.2024 | Hartlepool - FC Halifax Town | 1 : 0 |
| 24.10.2023 | FC Halifax Town - Hartlepool | 2 : 1 |
| 02.03.2021 | FC Halifax Town - Hartlepool | 1 : 1 |
| 26.12.2020 | Hartlepool - FC Halifax Town | 3 : 1 |
| 19.12.2020 | FC Halifax Town - Hartlepool | 3 : 3 |
| 06.08.2019 | FC Halifax Town - Hartlepool | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Altrincham - FC Halifax Town | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | FC Halifax Town - Tamworth | 4 - 1 | W |
| 18.08.2026 | FC Halifax Town - Derby County U21 | 6 - 2 | W |
| 15.08.2026 | FC Halifax Town - Boreham Wood | 1 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Forest Green - FC Halifax Town | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Hartlepool - Eastleigh | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Sutton Utd - Hartlepool | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Aldershot Town - Hartlepool | 0 - 1 | W |
| 11.08.2026 | Hartlepool - Middlesbrough U21 | 0 - 10 | L |
| 08.08.2026 | Hartlepool - Barrow | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между FC Halifax Town и Hartlepool е насрочена за 01.09.2026 18:45 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
FC Halifax Town има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWWWWL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Hartlepool има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWLWWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи FC Halifax Town има 3 победи, равенствата са 3, а Hartlepool има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.10. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка FC Halifax Town -1 / Hartlepool +1 подкрепя Hartlepool със средна промяна 1.33 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 4 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.62% при 505 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.84% при 3240 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на FC Halifax Town като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hartlepool като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между FC Halifax Town и Hartlepool завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.1 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на FC Halifax Town като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой FC Halifax Town получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hartlepool като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Hartlepool получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Hartlepool с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.33 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.