📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
0
1
🟢 Harrogate Town 🟡 Равенства Gateshead 🔴
Дата Мач Резултат
25.07.2023 Gateshead - Harrogate Town 2 : 0
23.07.2022 Gateshead - Harrogate Town 1 : 3
23.07.2022 Harrogate Town - Gateshead 3 : 1
22.04.2019 Harrogate Town - Gateshead 2 : 0
04.09.2018 Gateshead - Harrogate Town 2 : 3

🗓 Последни мачове: Harrogate Town

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Aldershot Town - Harrogate Town 3 - 1 L
22.08.2026 Harrogate Town - Barrow 2 - 2 D
15.08.2026 Wealdstone - Harrogate Town 1 - 3 W
08.08.2026 Harrogate Town - Solihull Moors 5 - 2 W
01.08.2026 Harrogate Town - Scarborough Athletic 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Gateshead

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Gateshead - Sutton Utd 0 - 1 L
22.08.2026 Yeovil Town - Gateshead 3 - 0 L
18.08.2026 Gateshead - Nottingham Forest U21 1 - 1 D
15.08.2026 Gateshead - Woking 2 - 0 W
08.08.2026 Eastleigh - Gateshead 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Harrogate Town и Gateshead е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Harrogate Town има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWDWWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Gateshead има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWLLLDDD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Harrogate Town или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.98%, 21.77% и 19.25%. Разликата в моделния momentum е 39.74 пункта в полза на Harrogate Town. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.71%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 19, оценка 81/100, успеваемост на групата 81.47% при 1457 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Harrogate Town като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Gateshead като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:30:05 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Harrogate Town и Gateshead завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Harrogate Town като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Harrogate Town получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gateshead като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Gateshead получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 19. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 5 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.