📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?
6
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
3
3
🟢 Kidderminster Harriers 🟡 Равенства Barrow 🔴
Дата Мач Резултат
04.02.2017 Barrow - Kidderminster Harriers 1 : 0
16.04.2016 Kidderminster Harriers - Barrow 0 : 0
26.09.2015 Barrow - Kidderminster Harriers 1 : 1
05.01.2013 Kidderminster Harriers - Barrow 2 : 0
01.09.2012 Barrow - Kidderminster Harriers 1 : 1
03.03.2012 Kidderminster Harriers - Barrow 1 : 2
22.10.2011 Barrow - Kidderminster Harriers 3 : 1

🗓 Последни мачове: Kidderminster Harriers

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Southend - Kidderminster Harriers 1 - 3 W
22.08.2026 Kidderminster Harriers - Aldershot Town 1 - 1 D
15.08.2026 Kidderminster Harriers - Eastleigh 1 - 0 W
08.08.2026 AFC Hornchurch - Kidderminster Harriers 3 - 0 L
01.08.2026 Stourbridge - Kidderminster Harriers 0 - 5 W

📆 Последни мачове: Barrow

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Barrow - Yeovil Town 1 - 2 L
22.08.2026 Harrogate Town - Barrow 2 - 2 D
15.08.2026 Barrow - AFC Hornchurch 1 - 2 L
08.08.2026 Hartlepool - Barrow 2 - 0 L
01.08.2026 Morecambe - Barrow 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kidderminster Harriers и Barrow е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Kidderminster Harriers има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWDWWWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Barrow има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWWDWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Kidderminster Harriers има 1 победи, равенствата са 3, а Barrow има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Kidderminster Harriers -1 / Barrow +1 подкрепя Kidderminster Harriers със средна промяна 4.30 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.60% при 500 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Kidderminster Harriers като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Barrow като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:30:05 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kidderminster Harriers и Barrow завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 7 директни срещи средният общ брой голове е 2, а този мач завърши с 2 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Kidderminster Harriers като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Kidderminster Harriers получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Barrow като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Barrow получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kidderminster Harriers с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.3 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.