Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.12.2025 | Solihull Moors - AFC Fylde | 2 : 2 |
| 21.12.2024 | Solihull Moors - AFC Fylde | 4 : 1 |
| 10.08.2024 | AFC Fylde - Solihull Moors | 3 : 2 |
| 20.02.2024 | AFC Fylde - Solihull Moors | 2 : 2 |
| 19.09.2023 | Solihull Moors - AFC Fylde | 2 : 1 |
| 18.12.2021 | AFC Fylde - Solihull Moors | 0 : 1 |
| 07.03.2020 | AFC Fylde - Solihull Moors | 0 : 0 |
| 16.11.2019 | Solihull Moors - AFC Fylde | 3 : 1 |
| 04.05.2019 | Solihull Moors - AFC Fylde | 0 : 1 |
| 26.01.2019 | Solihull Moors - AFC Fylde | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Scunthorpe - Solihull Moors | 3 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Solihull Moors - Southend | 1 - 3 | L |
| 18.08.2026 | Solihull Moors - Middlesbrough U21 | 1 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Solihull Moors - Boston United | 0 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Harrogate Town - Solihull Moors | 5 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | AFC Fylde - Forest Green | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Woking - AFC Fylde | 3 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Tamworth - AFC Fylde | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | AFC Fylde - Wealdstone | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Rylands - AFC Fylde | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Solihull Moors и AFC Fylde е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Solihull Moors има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLDWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. AFC Fylde има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLDLWWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Solihull Moors има 4 победи, равенствата са 3, а AFC Fylde има 3 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Solihull Moors -1.5 / AFC Fylde +1.5 подкрепя Solihull Moors със средна промяна 1.77 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 17, оценка 82/100, успеваемост на групата 81.64% при 2070 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Solihull Moors като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на AFC Fylde като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Solihull Moors и AFC Fylde завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Solihull Moors като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Solihull Moors получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на AFC Fylde като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой AFC Fylde получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Solihull Moors с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.77 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 17. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.