📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
4
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
2
1
🟢 Sutton Utd 🟡 Равенства Wealdstone 🔴
Дата Мач Резултат
21.02.2026 Sutton Utd - Wealdstone 3 : 0
25.10.2025 Wealdstone - Sutton Utd 4 : 2
15.01.2025 Sutton Utd - Wealdstone 2 : 2
20.08.2024 Wealdstone - Sutton Utd 0 : 1
20.02.2021 Sutton Utd - Wealdstone 4 : 1
21.11.2020 Wealdstone - Sutton Utd 3 : 3

🗓 Последни мачове: Sutton Utd

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Gateshead - Sutton Utd 0 - 1 W
22.08.2026 Sutton Utd - Hartlepool 2 - 1 W
18.08.2026 Sutton Utd - Leicester City U21 0 - 0 D
15.08.2026 Sutton Utd - Altrincham 1 - 0 W
08.08.2026 Woking - Sutton Utd 0 - 3 W

📆 Последни мачове: Wealdstone

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Wealdstone - Carlisle 1 - 1 D
22.08.2026 Worthing - Wealdstone 1 - 0 L
18.08.2026 Wealdstone - Wolves U21 1 - 3 L
15.08.2026 Wealdstone - Harrogate Town 1 - 3 L
08.08.2026 AFC Fylde - Wealdstone 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sutton Utd и Wealdstone е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Sutton Utd има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWWWWDL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Wealdstone има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDWWWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Sutton Utd има 3 победи, равенствата са 2, а Wealdstone има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.17. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sutton Utd като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Wealdstone като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:30:05 · Заключен: 2026-08-31 16:03:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sutton Utd и Wealdstone завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4.17 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sutton Utd като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Sutton Utd получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Wealdstone като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Wealdstone получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:51:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.