Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.01.2025 | Worthing - Boreham Wood | 2 : 1 |
| 02.09.2024 | Boreham Wood - Worthing | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Tamworth - Worthing | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Worthing - Wealdstone | 1 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Worthing - West Ham United U21 | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Worthing - Forest Green | 1 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Carlisle - Worthing | 2 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Boreham Wood - Boston United | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Forest Green - Boreham Wood | 0 - 3 | W |
| 18.08.2026 | Boreham Wood - Leeds United U21 | 5 - 2 | W |
| 15.08.2026 | FC Halifax Town - Boreham Wood | 1 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Boreham Wood - Tamworth | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Worthing и Boreham Wood е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Worthing има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWWWDWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Boreham Wood има 9 победи, 1 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWWWW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 2 директни срещи Worthing има 2 победи, равенствата са 0, а Boreham Wood има 0 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Worthing -0.25 / Boreham Wood +0.25 подкрепя Boreham Wood със средна промяна 2.62 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 19, оценка 81/100, успеваемост на групата 81.47% при 1457 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Boreham Wood като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Worthing и Boreham Wood завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Boreham Wood като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Boreham Wood получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Boreham Wood с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.62 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 19. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.