📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
1
1
🟢 Yeovil Town 🟡 Равенства Tamworth 🔴
Дата Мач Резултат
03.03.2026 Yeovil Town - Tamworth 2 : 0
20.09.2025 Tamworth - Yeovil Town 1 : 0
18.02.2025 Yeovil Town - Tamworth 2 : 1
22.10.2024 Tamworth - Yeovil Town 0 : 0

🗓 Последни мачове: Yeovil Town

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Barrow - Yeovil Town 1 - 2 W
22.08.2026 Yeovil Town - Gateshead 3 - 0 W
15.08.2026 Yeovil Town - Carlisle 1 - 1 D
08.08.2026 Scunthorpe - Yeovil Town 1 - 1 D
01.08.2026 Yeovil Town - Newport County 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Tamworth

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Tamworth - Worthing 3 - 2 W
22.08.2026 FC Halifax Town - Tamworth 4 - 1 L
18.08.2026 Tamworth - Newcastle United U21 5 - 3 W
15.08.2026 Tamworth - AFC Fylde 1 - 2 L
08.08.2026 Boreham Wood - Tamworth 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yeovil Town и Tamworth е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Yeovil Town има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDLDLDWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Tamworth има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDWDDLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Yeovil Town има 2 победи, равенствата са 1, а Tamworth има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Yeovil Town -0.25 / Tamworth +0.25 подкрепя Yeovil Town със средна промяна 1.73 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.68% при 561 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yeovil Town като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.50 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Tamworth като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:30:05 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yeovil Town и Tamworth завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 1.5 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yeovil Town като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0.5 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Yeovil Town получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tamworth като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Tamworth получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yeovil Town с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.73 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.