Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.02.2026 | Aldershot Town - FC Halifax Town | 3 : 2 |
| 27.09.2025 | FC Halifax Town - Aldershot Town | 4 : 2 |
| 14.12.2024 | Aldershot Town - FC Halifax Town | 3 : 4 |
| 17.08.2024 | FC Halifax Town - Aldershot Town | 0 : 1 |
| 03.02.2024 | FC Halifax Town - Aldershot Town | 1 : 2 |
| 25.11.2023 | Aldershot Town - FC Halifax Town | 1 : 0 |
| 28.03.2023 | FC Halifax Town - Aldershot Town | 2 : 0 |
| 11.03.2023 | Aldershot Town - FC Halifax Town | 0 : 2 |
| 17.09.2022 | Aldershot Town - FC Halifax Town | 5 : 1 |
| 07.05.2022 | FC Halifax Town - Aldershot Town | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Eastleigh - Aldershot Town | 1 - 1 | D |
| 28.08.2026 | Aldershot Town - Harrogate Town | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Kidderminster Harriers - Aldershot Town | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Aldershot Town - Fulham U21 | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Aldershot Town - Hartlepool | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | FC Halifax Town - Hartlepool | 1 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Altrincham - FC Halifax Town | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | FC Halifax Town - Tamworth | 4 - 1 | W |
| 18.08.2026 | FC Halifax Town - Derby County U21 | 6 - 2 | W |
| 15.08.2026 | FC Halifax Town - Boreham Wood | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Aldershot Town и FC Halifax Town е насрочена за 05.09.2026 11:30 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Aldershot Town е на позиция 10 с 8 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DWDLW. FC Halifax Town е на позиция 12 с 6 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WLWLL.
Aldershot Town има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDLWWWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. FC Halifax Town има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLWWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи Aldershot Town има 5 победи, равенствата са 1, а FC Halifax Town има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Aldershot Town -0.25 / FC Halifax Town +0.25 подкрепя Aldershot Town със средна промяна 1.31 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Aldershot Town като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на FC Halifax Town като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Aldershot Town и FC Halifax Town завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Aldershot Town като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Aldershot Town получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FC Halifax Town като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой FC Halifax Town получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Aldershot Town с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.31 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.