Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Solihull Moors - AFC Fylde | 1 - 3 | W |
| 28.08.2026 | AFC Fylde - Forest Green | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Woking - AFC Fylde | 3 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Tamworth - AFC Fylde | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | AFC Fylde - Wealdstone | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Worthing - Boreham Wood | 2 - 3 | L |
| 28.08.2026 | Tamworth - Worthing | 3 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Worthing - Wealdstone | 1 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Worthing - West Ham United U21 | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Worthing - Forest Green | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между AFC Fylde и Worthing е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
AFC Fylde е на позиция 6 с 10 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WWLWD. Worthing е на позиция 15 с 6 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLWLW.
AFC Fylde има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWDLDLWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Worthing има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLWWWDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка AFC Fylde -0.75 / Worthing +0.75 подкрепя Worthing със средна промяна 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на AFC Fylde като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Worthing като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 5 завършени мача (60.0% покритие).
Срещата между AFC Fylde и Worthing завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на AFC Fylde като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой AFC Fylde получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Worthing като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Worthing получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Worthing с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.