Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.02.2026 | Boston United - Tamworth | 0 : 0 |
| 13.12.2025 | Tamworth - Boston United | 1 : 1 |
| 25.10.2025 | Tamworth - Boston United | 1 : 3 |
| 18.01.2025 | Tamworth - Boston United | 3 : 0 |
| 24.08.2024 | Boston United - Tamworth | 1 : 1 |
| 19.11.2022 | Tamworth - Boston United | 1 : 1 |
| 14.12.2013 | Tamworth - Boston United | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Yeovil Town - Tamworth | 3 - 2 | L |
| 28.08.2026 | Tamworth - Worthing | 3 - 2 | W |
| 22.08.2026 | FC Halifax Town - Tamworth | 4 - 1 | L |
| 18.08.2026 | Tamworth - Newcastle United U21 | 5 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Tamworth - AFC Fylde | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Boston United - AFC Hornchurch | 2 - 3 | L |
| 27.08.2026 | Boreham Wood - Boston United | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Boston United - Altrincham | 1 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Boston United - Birmingham City U21 | 2 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Solihull Moors - Boston United | 0 - 2 | W |
Предстоящата среща между Tamworth и Boston United е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tamworth е на позиция 20 с 4 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LWLLD. Boston United е на позиция 13 с 6 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е LLWWL.
Tamworth има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWLDWDDL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Boston United има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLLDWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 7 директни срещи Tamworth има 2 победи, равенствата са 4, а Boston United има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.14. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 28.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Tamworth -0.75 / Boston United +0.75 подкрепя Tamworth със средна промяна 4.28 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Tamworth като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.50 червени и 4.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Boston United като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.00 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Tamworth и Boston United завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.14 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tamworth като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 4 жълти, 0.5 червени и 4.5 общо картона на мач. В този двубой Tamworth получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Boston United като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Boston United получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tamworth с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.28 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.