Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.10.2026 | Boston United - Scunthorpe | 1 : 3 |
| 14.02.2026 | Scunthorpe - Boston United | 3 : 6 |
| 18.10.2025 | Boston United - Scunthorpe | 1 : 1 |
| 27.04.2024 | Scunthorpe - Boston United | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Boston United - Scunthorpe | 2 - 1 | W |
| 27.10.2026 | Boston United - Gateshead | 2 - 1 | W |
| 24.10.2026 | Eastleigh - Boston United | 4 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Boston United - Scunthorpe | 1 - 3 | L |
| 13.10.2026 | Boston United - Southampton U21 | 5 - 6 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Boston United - Scunthorpe | 2 - 1 | L |
| 27.10.2026 | Tamworth - Scunthorpe | 4 - 1 | L |
| 24.10.2026 | Scunthorpe - Woking | 2 - 3 | L |
| 17.10.2026 | Boston United - Scunthorpe | 1 - 3 | W |
| 13.10.2026 | Scunthorpe - Derby County U21 | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Boston United и Scunthorpe е насрочена за 31.10.2026 17:30 в National League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Boston United е на позиция 21 с 15 точки след 15 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 19:28. Записаната форма е WLLLD. Scunthorpe е на позиция 22 с 10 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 18:28. Записаната форма е LLLLW.
Boston United има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLLDLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Scunthorpe има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLLWLLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи Boston United има 1 победи, равенствата са 2, а Scunthorpe има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Boston United -1 / Scunthorpe +1 подкрепя Boston United със средна промяна 4.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Boston United като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.14 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 14.3%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 15 завършени мача (93.3% покритие). Дисциплинарният профил на Scunthorpe като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 14 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Boston United и Scunthorpe завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Boston United като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0.14 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Boston United получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Scunthorpe като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Scunthorpe получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Boston United с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.