📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W ?
4
🏟
✔ Краен резултат
0
D L D L ?
Владение на топката
67%
33%
16
Общо удари
4
6
Точни удари
1
6
Неточни удари
2
8
Корнери
1
3
Жълти картони
5
0
Червени картони
0
3
Засади
0
11
Удари в наказателното поле
0
5
Удари извън наказателното поле
4
4
Блокирани удари
1
1
Спасявания
3
9
Нарушения
10
526
Точни пасове
209
580
Общо пасове
281
10
Free Kicks
7

🔁 Директни срещи

1
2
3
🟢 Bursaspor 🟡 Равенства İstanbulspor 🔴
Дата Мач Резултат
15.04.2022 İstanbulspor - Bursaspor 3 : 1
20.11.2021 Bursaspor - İstanbulspor 2 : 4
25.04.2021 Bursaspor - İstanbulspor 1 : 2
20.12.2020 İstanbulspor - Bursaspor 3 : 3
07.03.2020 Bursaspor - İstanbulspor 1 : 1
26.10.2019 İstanbulspor - Bursaspor 1 : 2

🗓 Последни мачове: Bursaspor

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kayserispor - Bursaspor 1 - 2 W
21.08.2026 Fatih Karagümrük - Bursaspor 2 - 1 L
15.08.2026 Bursaspor - 76 Iğdır Belediyespor 1 - 0 W
09.08.2026 BB Bodrumspor - Bursaspor 0 - 2 W
26.07.2026 Bursaspor - Shakhtar Donetsk 0 - 0 D

📆 Последни мачове: İstanbulspor

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 İstanbulspor - Fatih Karagümrük 1 - 1 D
23.08.2026 Van BB - İstanbulspor 3 - 2 L
15.08.2026 İstanbulspor - BB Bodrumspor 2 - 2 D
08.08.2026 Bandırmaspor - İstanbulspor 3 - 0 L
01.05.2026 İstanbulspor - Adana Demirspor 8 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Bursaspor и İstanbulspor е насрочена за 03.09.2026 17:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Bursaspor е на позиция 3 с 9 точки. Записаната форма е WLWW. İstanbulspor е на позиция 19 с 2 точки. Записаната форма е DLDL.

Последни резултати

Bursaspor има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDWWWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. İstanbulspor има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLWWWWLD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Bursaspor има 1 победи, равенствата са 2, а İstanbulspor има 3 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Bursaspor с увереност 66%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 66.16%, 20.00% и 13.84%. Разликата в моделния momentum е 52.32 пункта в полза на Bursaspor. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.36 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.02%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Bursaspor -0.25 / İstanbulspor +0.25 подкрепя İstanbulspor със средна промяна 1.42 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 76/100, успеваемост на коефициентната група 76.06% при 564 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 15, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.27% при 2909 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Bursaspor като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на İstanbulspor като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.50 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 20:00:06 · Заключен: 2026-09-03 18:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Bursaspor и İstanbulspor завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 6 директни срещи средният общ брой голове е 4, а този мач завърши с 4 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Bursaspor като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Bursaspor получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на İstanbulspor като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0.5 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой İstanbulspor получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше İstanbulspor с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.42 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 15. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-03 21:21:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.