📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L D ?
2
🏟
✔ Краен резултат
2
D W W D ?
Владение на топката
54%
46%
13
Общо удари
18
4
Точни удари
4
7
Неточни удари
8
2
Корнери
6
2
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
0
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
13
5
Удари извън наказателното поле
5
2
Блокирани удари
6
3
Спасявания
2
20
Нарушения
16
280
Точни пасове
223
364
Общо пасове
290
16
Free Kicks
20

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Sivasspor 🟡 Равенства Mardin BB 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Sivasspor

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Sivasspor - Mardin BB 2 - 2 D
29.08.2026 Batman Petrolspor - Sivasspor 2 - 1 L
24.08.2026 Sivasspor - Manisa BBSK 2 - 2 D
16.08.2026 Kayserispor - Sivasspor 2 - 0 L
08.08.2026 Sivasspor - Erokspor 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Mardin BB

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Sivasspor - Mardin BB 2 - 2 D
29.08.2026 Mardin BB - Van BB 1 - 1 D
23.08.2026 Boluspor - Mardin BB 0 - 3 W
16.08.2026 Mardin BB - Antalyaspor 2 - 0 W
08.08.2026 Ümraniyespor - Mardin BB 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sivasspor и Mardin BB е насрочена за 02.09.2026 17:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sivasspor е на позиция 18 с 2 точки. Записаната форма е LDLD. Mardin BB е на позиция 4 с 8 точки. Записаната форма е DWWD.

Последни резултати

Sivasspor има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDLWLLWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Mardin BB има 5 победи, 5 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDWDDDWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Sivasspor -0.25 / Mardin BB +0.25 подкрепя Mardin BB със средна промяна 2.02 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sivasspor като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Mardin BB като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-02 02:00:04 · Заключен: 2026-09-02 18:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sivasspor и Mardin BB завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sivasspor като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Sivasspor получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Mardin BB като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Mardin BB получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Mardin BB с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.02 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 21:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.