Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.06.2025 | Van BB - Batman Petrolspor | 0 : 0 |
| 14.02.2016 | Van BB - Batman Petrolspor | 1 : 0 |
| 27.09.2015 | Batman Petrolspor - Van BB | 0 : 3 |
| 10.09.2014 | Van BB - Batman Petrolspor | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Mardin BB - Van BB | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Van BB - İstanbulspor | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Manisa BBSK - Van BB | 4 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Van BB - Kayserispor | 0 - 2 | L |
| 01.05.2026 | Hatayspor - Van BB | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Batman Petrolspor - Sivasspor | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Sarıyer - Batman Petrolspor | 1 - 2 | W |
| 17.08.2026 | Batman Petrolspor - Boluspor | 2 - 0 | W |
| 10.08.2026 | Pendikspor - Batman Petrolspor | 2 - 2 | D |
| 18.07.2026 | Kasımpaşa - Batman Petrolspor | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Van BB и Batman Petrolspor е насрочена за 02.09.2026 14:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Van BB е на позиция 13 с 4 точки. Записаната форма е DWLL. Batman Petrolspor е на позиция 1 с 10 точки. Записаната форма е WWWD.
Van BB има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLLWLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Batman Petrolspor има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDWDLWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 4 директни срещи Van BB има 2 победи, равенствата са 1, а Batman Petrolspor има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Van BB -0.75 / Batman Petrolspor +0.75 подкрепя Van BB със средна промяна 1.10 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 77.26% при 497 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 13, оценка 78/100, успеваемост на групата 77.79% при 3247 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Van BB като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Batman Petrolspor като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 1.00 червени и 4.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Van BB и Batman Petrolspor завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Van BB като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Van BB получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Batman Petrolspor като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 1 червени и 4.5 общо картона на мач. В този двубой Batman Petrolspor получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Van BB с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.1 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 13. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.