📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L L W
1
🏟 Corendon Airlines Park , Antalya
✔ Краен резултат
2
D L D L D
Владение на топката
64%
36%
12
Общо удари
12
3
Точни удари
4
7
Неточни удари
6
7
Корнери
1
1
Жълти картони
5
0
Червени картони
0
2
Засади
2
7
Удари в наказателното поле
9
4
Удари извън наказателното поле
3
2
Блокирани удари
2
2
Спасявания
2
10
Нарушения
11
410
Точни пасове
204
479
Общо пасове
271
11
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

4
2
4
🟢 Antalyaspor 🟡 Равенства Sivasspor 🔴
Дата Мач Резултат
26.04.2025 Sivasspor - Antalyaspor 2 : 0
29.11.2024 Antalyaspor - Sivasspor 2 : 1
24.01.2024 Antalyaspor - Sivasspor 2 : 1
26.08.2023 Sivasspor - Antalyaspor 1 : 1
29.07.2023 Antalyaspor - Sivasspor 0 : 2
24.04.2023 Antalyaspor - Sivasspor 1 : 2
31.10.2022 Sivasspor - Antalyaspor 0 : 2
06.03.2022 Antalyaspor - Sivasspor 1 : 0
16.10.2021 Sivasspor - Antalyaspor 2 : 2
07.04.2021 Antalyaspor - Sivasspor 2 : 4

🗓 Последни мачове: Antalyaspor

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Bandırmaspor - Antalyaspor 0 - 1 W
28.08.2026 Antalyaspor - Sarıyer 1 - 2 L
22.08.2026 Antalyaspor - Pendikspor 2 - 3 L
16.08.2026 Mardin BB - Antalyaspor 2 - 0 L
08.08.2026 Antalyaspor - Keçiörengücü 4 - 3 W

📆 Последни мачове: Sivasspor

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Sivasspor - Mardin BB 2 - 2 D
29.08.2026 Batman Petrolspor - Sivasspor 2 - 1 L
24.08.2026 Sivasspor - Manisa BBSK 2 - 2 D
16.08.2026 Kayserispor - Sivasspor 2 - 0 L
08.08.2026 Sivasspor - Erokspor 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Antalyaspor и Sivasspor е насрочена за 06.09.2026 17:00 в 1. Lig. Посоченият стадион е Corendon Airlines Park, Antalya. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Antalyaspor е на позиция 13 с 6 точки. Записаната форма е WLLLW. Sivasspor е на позиция 17 с 3 точки. Записаната форма е DLDLD.

Последни резултати

Antalyaspor има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWWLDLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Sivasspor има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLDLWLLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Antalyaspor има 4 победи, равенствата са 2, а Sivasspor има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.15; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 96%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Antalyaspor като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sivasspor като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:09 · Заключен: 2026-09-06 18:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Antalyaspor и Sivasspor завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.15. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Antalyaspor като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0.33 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Antalyaspor получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sivasspor като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0.5 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Sivasspor получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.