📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
43%
57%
13
Общо удари
21
5
Точни удари
5
4
Неточни удари
9
1
Корнери
8
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
5
11
Удари в наказателното поле
11
2
Удари извън наказателното поле
8
4
Блокирани удари
7
2
Спасявания
2
19
Нарушения
7
252
Точни пасове
341
325
Общо пасове
412
7
Free Kicks
17

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Batman Petrolspor 🟡 Равенства Fatih Karagümrük 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Batman Petrolspor

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Van BB - Batman Petrolspor 0 - 2 W
29.08.2026 Batman Petrolspor - Sivasspor 2 - 1 W
23.08.2026 Sarıyer - Batman Petrolspor 1 - 2 W
17.08.2026 Batman Petrolspor - Boluspor 2 - 0 W
10.08.2026 Pendikspor - Batman Petrolspor 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Fatih Karagümrük

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Fatih Karagümrük - Kayserispor 1 - 1 D
29.08.2026 İstanbulspor - Fatih Karagümrük 1 - 1 D
21.08.2026 Fatih Karagümrük - Bursaspor 2 - 1 W
15.08.2026 Fatih Karagümrük - Ümraniyespor 2 - 1 W
09.08.2026 76 Iğdır Belediyespor - Fatih Karagümrük 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Batman Petrolspor и Fatih Karagümrük е насрочена за 06.09.2026 17:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Batman Petrolspor е на позиция 1 с 13 точки. Записаната форма е WWWWD. Fatih Karagümrük е на позиция 11 с 8 точки. Записаната форма е DDWWL.

Последни резултати

Batman Petrolspor има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDDWDLW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Fatih Karagümrük има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWLWWWDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 89%; над 9.5 корнера — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Batman Petrolspor като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 4.50 жълти, 0.00 червени и 4.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Fatih Karagümrük като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:09 · Заключен: 2026-09-06 18:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Batman Petrolspor и Fatih Karagümrük завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 80%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Batman Petrolspor като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 4.5 жълти, 0 червени и 4.5 общо картона на мач. В този двубой Batman Petrolspor получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Fatih Karagümrük като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Fatih Karagümrük получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.