Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.03.2026 | Sarıyer - Keçiörengücü | 3 : 1 |
| 01.11.2025 | Keçiörengücü - Sarıyer | 3 : 0 |
| 14.04.2019 | Sarıyer - Keçiörengücü | 1 : 0 |
| 24.11.2018 | Keçiörengücü - Sarıyer | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Boluspor - Keçiörengücü | 0 - 2 | W |
| 28.08.2026 | Keçiörengücü - Ümraniyespor | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Bandırmaspor - Keçiörengücü | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Keçiörengücü - Pendikspor | 4 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Antalyaspor - Keçiörengücü | 4 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Sarıyer - Pendikspor | 2 - 0 | W |
| 28.08.2026 | Antalyaspor - Sarıyer | 1 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Sarıyer - Batman Petrolspor | 1 - 2 | L |
| 14.08.2026 | Erokspor - Sarıyer | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Sarıyer - Muğlaspor | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Keçiörengücü и Sarıyer е насрочена за 05.09.2026 17:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Keçiörengücü е на позиция 7 с 8 точки. Записаната форма е WDDWL. Sarıyer е на позиция 3 с 10 точки. Записаната форма е WWLDW.
Keçiörengücü има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWLLWWLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sarıyer има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWWWLWD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Keçiörengücü има 2 победи, равенствата са 0, а Sarıyer има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 89%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Keçiörengücü -0.75 / Sarıyer +0.75 подкрепя Keçiörengücü със средна промяна 2.38 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Keçiörengücü като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sarıyer като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Keçiörengücü и Sarıyer завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 2.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.5. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Keçiörengücü като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Keçiörengücü получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sarıyer като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Sarıyer получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Keçiörengücü с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.38 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.