Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.04.2018 | Van BB - Muğlaspor | 2 : 1 |
| 11.11.2017 | Muğlaspor - Van BB | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Ümraniyespor - Muğlaspor | 0 - 1 | W |
| 28.08.2026 | Muğlaspor - Boluspor | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | BB Bodrumspor - Muğlaspor | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Muğlaspor - Bandırmaspor | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Sarıyer - Muğlaspor | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Van BB - Batman Petrolspor | 0 - 2 | L |
| 29.08.2026 | Mardin BB - Van BB | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Van BB - İstanbulspor | 3 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Manisa BBSK - Van BB | 4 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Van BB - Kayserispor | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между Muğlaspor и Van BB е насрочена за 06.09.2026 17:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Muğlaspor е на позиция 10 с 8 точки. Записаната форма е WWDDL. Van BB е на позиция 16 с 4 точки. Записаната форма е LDWLL.
Muğlaspor има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDLDDWWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Van BB има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLLWLW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Muğlaspor има 0 победи, равенствата са 0, а Van BB има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 100%; Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 20%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.82; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 92%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Muğlaspor -1 / Van BB +1 подкрепя Muğlaspor със средна промяна 1.17 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Muğlaspor като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Van BB като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Muğlaspor и Van BB завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.82. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 82%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Muğlaspor като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Muğlaspor получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Van BB като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0.5 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Van BB получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Muğlaspor с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.17 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.