Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.03.2026 | Ümraniyespor - Pendikspor | 0 : 0 |
| 09.11.2025 | Pendikspor - Ümraniyespor | 3 : 0 |
| 06.04.2025 | Ümraniyespor - Pendikspor | 0 : 0 |
| 22.11.2024 | Pendikspor - Ümraniyespor | 2 : 2 |
| 14.02.2016 | Ümraniyespor - Pendikspor | 3 : 0 |
| 04.10.2015 | Pendikspor - Ümraniyespor | 0 : 0 |
| 28.03.2015 | Ümraniyespor - Pendikspor | 2 : 1 |
| 15.11.2014 | Pendikspor - Ümraniyespor | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Sarıyer - Pendikspor | 2 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Pendikspor - Bandırmaspor | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Antalyaspor - Pendikspor | 2 - 3 | W |
| 16.08.2026 | Keçiörengücü - Pendikspor | 4 - 1 | L |
| 10.08.2026 | Pendikspor - Batman Petrolspor | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Ümraniyespor - Muğlaspor | 0 - 1 | L |
| 28.08.2026 | Keçiörengücü - Ümraniyespor | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Ümraniyespor - Erokspor | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Fatih Karagümrük - Ümraniyespor | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Ümraniyespor - Mardin BB | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Pendikspor и Ümraniyespor е насрочена за 05.09.2026 17:00 в 1. Lig. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Pendikspor е на позиция 13 с 5 точки. Записаната форма е LDWLD. Ümraniyespor е на позиция 17 с 3 точки. Записаната форма е LDDLD.
Pendikspor има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDLDWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Ümraniyespor има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLDLLWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 8 директни срещи Pendikspor има 1 победи, равенствата са 5, а Ümraniyespor има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.88. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 95%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Pendikspor като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ümraniyespor като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 5 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Pendikspor и Ümraniyespor завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 1.88 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Pendikspor като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Pendikspor получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ümraniyespor като гост беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Ümraniyespor получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.